Sužinokite tikslias kainas
Skambinkite ir savaitgaliais 8:00 - 20:00

Kapų tvarkymas, įrengimas ir rekonstravimas

 • Atliekame visus kapaviečių tvarkymo darbus
 • Virš 15 metų patirtis
 • Suteikiame garantijas
 • Taikome nuolaidas

Vertiname gyvą pokalbį, tad laukiame Jūsų skambučio konsultacijai ir kainos pasiūlymui.

0 621 233 42

Esame profesionali kapaviečių tvarkymo komanda, kurios prioritetas yra kokybiškai atlikti darbai ir patenkinti klientai. Esame pasirengę atlikti visus Jūsų numatytus darbus. Mes atliekame visus kapaviečių įrengimo darbus nuo projekto sudarymo ir medžiagų parinkimo iki dekoro ir apželdinimo.

Kapaviečių įrengimu bei restauracija užsiimame jau ne vieną dešimtmetį, todėl puikiai išmanome šiuolaikinius kapavietės įrengimo standartus. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, darbus atliekame per iš anksto sutartą terminą ir suteikiame garantijas tiek darbams, tiek granito gaminiams.

Kapų tvarkymas, priežiūra, dekoravimas ir įrengimas yra mūsų kasdienybė nuo 2008 metų. Mūsų patirtis leidžia atlikti darbus greitai, kokybiškai ir profesionaliai.

Tvarkant kapą atsižvelgsime į visus Jūsų poreikius ir reikalavimus. Nemokamai patarsime ir pakonsultuosime kad rastume geriausią kapo sutvarkymo sprendimą.

Kiekvienas mūsų projektas yra atliekamas su dideliu dėmesiu detalėms ir kruopštumu, kad rezultatai atitiktų ir viršytų klientų lūkesčius. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurios garantuoja patvarumą ir estetinę vertę. Pasirinkę mūsų paslaugas, galite būti tikri, kad jūsų artimųjų atminimas bus tinkamai pagerbtas ir išsaugotas.

Mūsų paslaugos

Visi su kapų tvarkymu susiję darbai

Atliekame VISUS kapaviečių tvarkymo darbus pagal individualiai Jums reikalingas paslaugas. Siūlome įvairių tipų kapaviečių įrengimą. Tvarkome tiek atviro tipo, tiek pilnai dengtas kapavietes.

Dirbame daugiau nei 15 metų, todėl garantuojame kokybišką darbą ir prieinamas kainas.

Norite sutvarkyti kapą?

Sužinokite kapo tvarkymo kainą nemokamai

Reikalingas kapų tvarkymas? Domina naujos kapavietės įrengimo paslauga? Reikia sutvarkyti ar atnaujinti seną kapavietę? Norite įprasminti artimojo atminimą antkapiu ar paminklu? Susisiekime!

0 621 233 42

Kodėl mes?

Garantuojame kapavietės išskirtinumą ir ilgaamžiškumą, optimalų lėšų panaudojimą, sklandžią komunikaciją bei konfidencialumą. Sutaupysime kapo priežiūrai skiriamą laiką bei išspręsime visus su kapavietės įrengimu arba atnaujinimu susijusius rūpesčius.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Patirtis

Dirbdami su kapaviečių įrengimu, mes esame sukaupę didelę patirtį ir išmanome šią sritį nuo A iki Z ir su mielu noru čia patirtimi galime pasidalyti su Jumis. Verta rinktis mus

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Kokybė

Mes garantuojame aukščiausios kokybės paslaugą ir produkto ilgaamžiškumą, nes naudojame pažangius įrankius ir kokybiškas medžiagas.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Asmeninis dėmesys

Kiekvienam klientui skiriame individualų dėmesį, siekdami suprasti jo poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Patikimumas

Mes esame patikimas partneris, kuris laikosi visų susitarimų, vykdo darbus laiku ir užtikrina, kad klientas būtų visiškai patenkintas rezultatu.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Geros kainos

Mūsų kainodara yra skaidri ir sąžininga. Mes garantuojame, kad paslaugos kaina nepadidės darbo eigoje. Verta rinktis mus

Nemokamas vizitas

Norite uždengti kapavietę granito plokštėmis? Renovuoti seną kapą? Galbūt turite patikusios kapavietės nuotrauką ar kapavietės viziją ir norite ją įgyvendinti?

Susisiekite ir paskirkite Jums patogų laiką NEMOKAMAI konsultacijai. Atvyksime į vietą, sutarsime atliekamus darbus ir paskaičiuosime tikslias darbų kainas.

Sutarkime laiką telefonu

0 621 233 42

Kapų tvarkymo kainos

Kapų tvarkymo kainos labai priklauso nuo pasirenkamų paslaugų ir gaminių. Taip pat kapo įrengimo kainai įtaką daro naudojamos medžiagos. Kainą lemia ir kapo dydis, ir vietos, kurioje jis yra, reljefas. Todėl prieš pateikdami kainą norime susitikti ir išsiaiškinti ką norite sutvarkyti, kokius kapų tvarkymo darbus atlikti.

Dirbame daugiau nei 15 metų todėl siūlome tikrai geras paslaugų ir gaminių KAINAS.

Taip pat siūlome sezonines NUOLAIDAS, kurių teiraukitės paskambinę telefonu.

Kapų tvarkymo paslaugos

Visi pamatų sprendimai

Pamatų betonavimas, rekonstravimas, senų pamatų pašalinimas

Pamatai yra viena svarbiausių kapavietės dalių, nes nuo jo kokybės priklauso visos kapavietės ir čia esančių statinių (plokščių, paminklų ar tvorelių) atsparumas aplinkos poveikiui.

Pamatai yra pirmasis darbas, nuo kurio prasideda kapavietės tvarkymas. Jeigu kapas naujas – liejamas naujas pamatas. Jeigu kapavietė renovuojama – pirmiausia reikia demontuoti senus pamatus ir tik tada lieti naujus.

Pamatus liejame jau daugiau nei 15 metų, tad tikrai galime užtikrinti, kad rezultatas bus kokybiškas, o betonas pasižymės visomis reikalingomis atsparumo savybėmis. Kapo pamatas nelūžinės svyruojant temperatūrai, išlaikys apkrovą atliekant kitus kapavietės tvarkymo darbus ar statant tvoreles ar paminklus.

Kapo pamatams naudojame tik kokybiškiausią betoną, kuris pasižymi geromis stiprumo bei slankumo savybėmis. Taip pat galime pamatus armuoti, – taip jie tampa dar tvirtesni.

Kapo pamatų betonavimo kaina priklauso nuo įvairių veiksnių – aplinkos reljefo, kapavietės dydžio, kapo formos, pasirinkto paminklo, antkapio, tvorelių. Pamatų liejimo kaina įprastai prasideda nuo 200 Eur. Norėdami sužinoti, kiek kainuotų jūsų artimojo kapo pamatų liejimas, susisiekite su mumis.

Kapų tvorelės

Kapo tvorelių gamyba, montavimas, restauravimas, rekonstravimas

Kapo tvorelės viena iš svarbiausių dekoravimo elementų. Kapų vizija atlieka visus su kapų tvorelėmis atliekamus darbus.

Galime sumontuoti naują, restauruoti ar nušlifuoti seną, rekonstruoti ir sutvarkyti esamą kapo tvorelę.

Gaminame ir montuojame kapų tvoreles iš įvairiaspalvio kokybiško granito.

Susisiekite ir vizito metu patarsime kokią tvorelę geriausia montuoti Jūsų artimojo kape. Taip pat galėsime pateikti preliminarią tvorelės gaminimo ir montavimo kainą.

Dekoravimas ir apdaila

Kapo dekoravimas skaldele, akmenukais, smėliu, mulču

Vienas iš populiariausių ir nebrangių kapų tvarkymo pasirinkimų – kapavietės tvarkymas granito skalda, akmenukais ar smėliu. Šis kapo dekoravimo būdas leidžia įgyvendinti įvairias kompozicines idėjas. Granito akmenukų, smėlio, mulčo ir tvirtinamų vejos bortų pagalba galima atskirti skirtingas skaldas ar juodžemio plotą, suformuoti įvairias formas. Tvarkymas granito skaldele yra praktiškas ir daugeliui priimtinas kapavietės tvarkymo būdas, nereikalaujantis didelių investicijų.

Kapo tvarkymas, dekoravimas smėliu – ekonomiškiausias sprendimas kapinėse, kuriose gausu medžių ar pušų. Nuo smėlio lengva nugrėbti nereikalingus lapus ar spyglius, o prireikus – galima papildyti ar pakeisti nauju. Kapo tvarkymas smėliu kartais apsiriboja ne visos kapavietės, o tik jos dalies tvarkymu, paliekant juodžemio plotą apželdinimui ar miksuojant su kitais kapo dekoravimo variantais.

Paskambinkite mums ir vizito metu aptarsime geriausius kapo dekoravimo variantus ir preliminarias kainas.

Kapo uždengimas

Dengimas plytelėmis, trinkelėmis

Kapo dengimas plytelėmis ir trinkelėmis labai populiarus kapo tvarkymo pasirinkimas, suteikiantis kapui estetinę ir tvarkingą išvaizdą. Plytelių klojimas kapo viduje – puikus būdas sukurti išskirtinį ir ilgaamžį apdailos sprendimą.

Kapų vizijos komanda atlieka plytelių ir trinkelių kložjimo darbus su didžiausiu dėmesiu detalėms ir kokybei. Naudojame tik aukštos kokybės plyteles ar trinkeles, kurios atitinka kliento poreikius ir kapo stilių.

Dirbame su ypatingu tikslumu ir atidumu, kad būtų pasiektas geriausias ir gražiausias kapo apdailos rezultatas.

Klojant plyteles ar trinkeles kapo viduje, atsižvelgiame į jų tvirtumą, tvirtinimo būdus ir tinkamą dėjimo technologiją. Tai užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilumą, taip pat atitinka estetinius ir funkcinius reikalavimus.

Plytelių ir trinkelių klojimo privalumai:

 • Ilgaamžis kapo sutvarkymas
 • Lengva priežiūra
 • Pigesnis variantas nei kapo dengimas plokštėmis

Jei kapavietėje nebebus daugiau laidojama žmonių, galite drąsiai rinktis šį kapo sutvarkymo būdą. Skambinkite ir vizito metu aptarsime geriausius kapo dekoravimo varianrtus ir kapo dengimo plytelėmis kainas.

Kapo dengimas granito plokšte

Granito plokštės

Vienas iš praktiškiausių sprendimų – kapo dengimas granito plokštėmis. Kapo granito plokštės puikiai tinka tiems, kurie neturi galimybių reguliariai prižiūrėti ir dažnai aplankyti artimųjų kapų, ravėti ar laistyti gėlių.

Kapų vizijos granito plokščių pasirinkimas tikrai platus, todėl galime įgyvendinti tiek mažesnio biudžeto, pigesnius projektus, tiek išskirtinius kapo dengimo plokštėmis sprendimus, kuriems reikia unikalių akmens spalvų ar raštų.

Kapų vizija užtikrina, kad granito plokštės montavimo darbai būtų atlikti kruopščiai ir kokybiškai. Turime daugiau nei 15 metų patirtį dirbant su granito plokštėmis, todėl galime realizuoti įvairius, tiek pigesnius tiek ypatingus projektus.

Galime sukurti unikalius granito plokštės sprendimus – palikti laisvą vietą žemei ar skaldai, galime išpjauti specialią vietą gėlėms vientisoje granito plokštėje.

Naudojame aukštos kokybės tvirtas granito plokštes, tad užtikriname gaminių ir darbų kokybę – išrašome garantinę pažymą. Turime ir biudžetinių kapo dengimo granito plokšte sprendimų.

Norite sužinoti kiek kainuotų kapo uždengimas plokšte? Skambinkite ir atvykę pas Jus, patarsime ir pasiūlysime geriausią granito plokštės variantą.

Granito paminklai

Paminklų gaminimas, montavimas, restauravimas

Dirbame daugiau nei 15 metų tad turime sukaupę šimtus paminklų dizainų. Tikrai išsirinksite atitinkantį Jūsų skonį ir biudžetą paminklą.

Ne tik gaminame, bet ir montuojame paminklus. Montuodami atsižvelgiame į daugelį dalykų, tokių kaip paminklo aukštį, storį, kokiu būdu galima montuoti paminklą. Tai labai svarbūs momentai, nes tinkamai sumontavus paminklą jis ne tik gražiai vizualiai atrodys, bet taip pat bus ilgaamžis ir stovės tvirtai.

Turime daug jau pagamintų paminklų. Taip pat galime pagaminti unikalų paminklą pagal patinkančio paminklo eskizą ar nuotrauką. Galimi įvairūs dizaino sprendimai, kurie atspindės išėjusio asmens asmenybę. Modernios technologijos Kapų vizijos specialistams leidžia sukurti naujoviškus, originalius ir niekur nematytus paminklus.

Norite pamatyti jau pagamintus paminklus, ar sužinoti paminklo montavimo ar gamybos kainą? Skambinkite ir rasime Jums labiausia tinkantį paminklą ir pateiksime jo montavimo kainą.

Kapo dengimas granito plokšte

Kapo raidžių kalimas, gamyba ir klijavimas

Reikalingas užrašas ant paminklo? Ne problema, – siūlome raidžių ir portretų kalimą ant paminklų, granito plokščių ar paminklinių lentelių. Dažome užrašus aukso, sidabro, chromo, balta, juoda spalvom.

Kapų vizijos meistrai raides ar portretus dažniausiai iškala rankomis. Jums pageidaujant galime iškalti ir mechaniniu būdu.

Gaminame metalines raides, vardus ar užrašus ir juos klijuojame. Galime pasiūlyti platų bronzinių raidžių ir aksesuarų pasirinkimą.

Idealiai pritaikome kapo užrašų šriftą ir stilių pagal jau esamą. Taip pat galime restauruoti nublukusias ar nusilupusias raides ir užrašus.

Kapo užrašų kaina priklauso nuo pageidaujamo raidžių ar portreto kalimo tipo, dydžio, spalvos, gylio, rašto sudėtingumo ir kitų veiksnių. Norėdami sužinoti kainą – skambinkite.

Kapiniu Paminklai Kapui Paminklu Gaminimas Montavimas Ronevacija Restauravimas Kapu Paminklas
Kapo Pamatai Kapu Pamatu Betonavimas Img 20200929 141127
Senų kapų tvarkymas

Kapaviečių rekonstrukcija, renovacija

Esame atlikę daug kapų renovacijos projektų įvairiose, tiek įprastinėse, tiek kultūros paveldo kapinėse. Kiekvieno kapo renovacija yra unikalus projektas todėl turi būti aptartas ir įvertintas individualiai.

Kapų vizijos specialistai atlieka visus būtinus darbus – lieja paminklo pamatus, dengia marmuro ar granito plokštes, atnaujina paminklą ir antkapius, netgi galime keisti paminklo formą.

Atliekame visus kapų renovacijos darbus:

 • Kapavietės dekoravimas
 • Skaldelės, akmenukų, smėlio pakeitimas
 • Tvorelių atnaujinimas
 • Raidžių atnaujinimas
 • Granito renovacija
 • Renovacija po laidotuvių

Skambinkite ir vizito metu aptarsime kapo renovacijos kainą bei pasiūlysime geriausius rekonstrukcijos variantus.

Kapų dizainas

Kapo projektavimas

Galime paruošime kapo projektą pagal individualius Jūsų pageidavimus ir biudžeto galimybes. Kapo vizito metu patarsime, koks kapo įrengimo būdas yra tinkamiausias, kokius darbus reikia atlikti, taip pat sukursime vientisą stilių bei paruošime projekto vizualizaciją.

Įsiklausome į kiekvieno kliento pageidavimus ir viziją, išgirstame visus Jūsų norus ir pasiūlome patį geriausią, individualiai pritaikytą kapo projektą.

Kapo Dengimas Granito Plokstemis Kapu Granito Plokstes Kaunas
Stipriausia Kapu Prieziura Lietuvoje Apdovanojimai Kapu Vizija V02

Reikia patarimo?

Susisiekite su mumis – pakonsultuosime nemokamai bei patarsime, kokie kapavietės tvarkymo sprendimai, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei biudžetą, būtų naudingiausi. Padėsime išsirinkti paminklą bei kapavietės apdailos detales – turime itin platų granito gaminių pasirinkimą.

Jeigu norite išskirtinio paminklo ar nestandartinio sprendimo, – suprojektuosime ir pasirūpinsime jo gamyba.

Susisiekite telefonu

0 621 233 42

Kapų tvarkymas

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie kapaviečių tvarkymą. Tikimės šie klausimai padės geriau susipažinti su mūsų teikiamomis kapų tvarkymo paslaugomis. Jeigu neradote Jums reikalingos informacijos susisiekite ir atsakysime i visus kapų tvarkymo klausimus.

Kapų tvarkymo kaina kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: nuo vietos reljefo, naudojamų medžiagų, kapo išmatavimų, kapo formos sudėtingumo, tvorelės, gėlynų ir kitų veiksnių.

Kad galėtume tiksliai nurodyti, kiek kainuos kapavietės tvarkymui reikalingi darbai, reikia žinoti visą šią informaciją. Todėl rekomenduojame sutarti dėl kapavietės aplankymo. Vizito metu galėsime įvertinti visus šiuos veiksnius ir aptarti kapo tvarkymo kainą.

Taip, užsiimame ne tik paminklų gamyba ar pilnu kapavietės įrengimu. Į mūsų paslaugų spektrą įeina ir kapų tvarkymas, priežiūra, atnaujinimas. Išmontuojame senus paminklus, taisome tvoreles. Darome viską, kad jūsų artimojo atminimas taptų pavyzdys kitiems, kaip dera rūpintis kapaviete.

Kapavietės įrengimo terminas tiesiogiai priklauso nuo to, ar jūs išsirinkote jau paruoštus gaminius, ar juos reikės kurti pagal individualų projektą. Jei tai nestandartiniai, individualizuoti paminklai, jų gamyba gali užtrukti kiek ilgiau – priklausomai nuo konkretaus projekto sudėtingumo.
Jei pasirinkote jau pagamintus paminklus ar kitus produktus, kapavietės įrengimas užtruks iki 30-40 dienų. Svarbu įsidėmėti, kad jei turite konkrečią datą, iki kada reikėtų baigti darbus, užsakymo neatidėliokite ir kreipkitės dabar. Padarysime viską, kad jūsų artimojo atminimo vieta būtų parengta numatytu laiku.

Taip. Visi paminklai, antkapiai, tvorelės ar kiti akmens dirbiniai yra gaminami mūsų pačių. Galime padėti sukurti jūsų poreikius atitinkantį kapavietės projektą ir jį įgyvendinti.

Mes rekomenduojame užsisakyti paminklą ir kapavietės tvarkymo darbus iš anksto, nes esant pašalui (dažniausiai lapkričio-kovo mėnesiais) darbai kapuose nevykdomi, todėl per šį laikotarpį susidaro nemažai užsakymų. Užsakę gaminius ar paslaugas iš anksto, būsite garantuoti, kad darbai bus atlikti Jums reikiamu laiku. Jums tereikia, sudarant sutartį, pasakyti pageidaujamus terminus.

Taip, savo atliktiems darbams suteikiame 2-jų metų garantiją. Garantiją suteikiame ir augalams visą jų priežiūros laikotarpį. Jeigu po kapo sutvarkymo užsakoma reguliari kapo priežiūros paslauga, garantiją suteikiame visam kapo priežiūros laikotarpiui (t.y. gali būti ir daugiau, nei du metai). Betonavimo ir montavimo darbams teikiama 2 metų garantija.

Taip, išmontuojame senus paminklus, taisome tvoreles, gėlynus.

Pakviesime Jus susitikti kapuose arba atsiųsti kapo nuotraukas el. paštu. Taip pat yra reikalingi kapo išmatavimai. Po Jūsų vizijos aptarimo pateiktume ir sąvają, o po projekto parengimo būtų matomos visos reikalingos medžiagos, apskaičiuojami jų kiekiai, įvardinama tiksli darbų įgyvendinimo sąmata. Bendrai darbų kainos intervalą, po Jūsų vizijos aptarimo, pasakytume iš karto.

Viskas priklauso nuo idėjos. Jeigu ji originali, skoninga, įdomi, medžiagos suderinamos, pati idėja neprieštarauja mūsų vertybėms, nuostatoms, želdinimo ar estetikos principams – tada taip, dirbame ir tokiu principu. Tačiau, jeigu Jūsų pageidavimai yra pvz. visą kapą iškloti virtuvinėmis plytelėmis, uždengti jį dirbtine vejos imitacija ir pan. – gerbiame Jūsų pasirinkimą, tačiau gaila, bet prisidėti prie projekto įgyvendinimo galimybės neturėtume.

Po pateiktos užklausos vyksta susitikimas arba komunikacija nuotoliniu būdu. Yra prašoma atsiųsti kapo nuotraukas, išmatavimus, aprašyti norus. Po preliminarios informacijos suteikimo, Užsakovui sutikus, pasirašomos sutartys. Po jų pateikiamos dizainerio vizijos, kurios vėliau derinamos ir tvirtinamos su Užsakovu. Priėmus sprendimą dėl dizaino, tariamąsi dėl jo darbų įgyvendinimo sąlygų bei datos. Darbai atliekami pagal parengtą dizainą ir suderintą sąmatą.