Sužinokite tikslias kainas
Skambinkite ir savaitgaliais 8:00 - 20:00

Granito plokštės

Kapo dengimas granito plokštėmis

Atliekame visus kapaviečių tvarkymo darbus. Turime virš 15 metų patirtį, suteikiame garantijas, taikome nuolaidas.

Vertiname gyvą pokalbį, tad laukiame Jūsų skambučio konsultacijai ir kainos pasiūlymui.

Natūralaus granito pasirinkimas pas mus gausus, todėl galime įgyvendinti tiek mažesnio biudžeto projektus, tiek išskirtinius sprendimus. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, o darbus atliekame per iš anksto sutartą terminą. Paminklams, plokštėms, kitiems granito gaminiams ir mūsų atliktoms paslaugoms suteikiame garantija.

Kapų uždengimas granito plokštėmis – puikiai tinkantis pasirinkimas tiems, kurie neturi galimybių dažnai aplankyti ir prižiūrėti artimųjų kapų, tačiau nori visada surasti juos tvarkingus. Natūralaus granito plokštėmis uždengta kapavietė visada atrodys skoningai, prabangiai ir estetiškai, bei reikalaus minimalios priežiūros – pakaks nušluoti nukritusius lapus ar spyglius ir nubraukti purvo nuosėdas. Ypač rekomenduojame kapaviečių uždengimą plokštėmis pasirinkti vietose, kur auga lapuočiai ar spygliuočiai medžiai, tujos. Pasirinkus kokybiškas granito plokštes uždengimui, pritaikytas mūsų oro sąlygoms, bus ilgaamžis sprendimas, nes jos metų metus išliks nepakitusios. Dar vienas didelis tokio uždengimo privalumas, kad taisyklingai dengtoje kapavietėje palaidojus vieną asmenį, vėliau šalia galima bus atlikti ir kitą laidojimą, nepriklausomai nuo to ar tai būtų karstas ar urna. Tam nereikia daryti jokių sudėtingų griovimo ar rekonstravimo darbų, užteks tik plokštes nukelti, o praėjus reikiamam laikui po laidotuvių, jas sumontuoti atgal.

Granito plokštes kapo uždengimui rekomenduojame rinktis ne mažiau 3 cm storio, tai bus labai tvirtas paviršius net ir nenumatytiems atvejams. Siekiant daugiau patrauklumo ir originalesnių sprendimų, pasirenkamas laiptavimas derinant kartu su storesnėmis (5, 7.. cm) plokštėmis, tuomet kapavietės projektas išdėstomas pasirenkant skirtingus storius. Taip pat gražiai atrodo skirtingų granito plokščių spalvų derinimas viename bendrame kapavietės projekte. Galimas ir dalinis kapo dengimas paliekant erdvės augalams, kuri gali būti įvairių formų ir dydžių, tačiau nereiktų pamiršti, kad augalams reikės papildomos Jūsų priežiūros.

Kapų įrengimas mūsų išėjusiems artimiesiems ir brangiems žmonėms yra labai subtilus ir individualus procesas. Nuo seno norint pagerbti išėjusius asmenis jiems statomi paminklai ir tokiu būdu įamžinamas jų prisiminimas.

Einant metams kinta ne tik mūsų gyvenimo būdas, bet ir supratimas kaip norime įamžinti ir įprasminti savo artimų žmonių gyvenimą.

Dabar dažnai nutinka taip, kad mūsų artimųjų kapai yra kitame mieste ar net kitoje šalyje. Todėl be estetinio poreikio mums reikia ir praktiško sprendimo, kuris padėtų išlaikyti mūsų artimųjų kapavietes ne tik gražias, bet ir tvarkingas.

Tokiam poreikiui atsirandant, vis labiau išpopuliarėjo kapų dengimas plokštėmis. Dengimas akmens ar granito plokšte ne tik praktiškas sprendimas turintis daug privalumu, bet ir estetišką vaizdą kuriantis variantas.

Granito plokščių gamyba susijusi su poliravimu, deginimu, šlifavimu. Dažniausiai jų storis, dengiant kapą, yra nuo 3 iki 6 centimetrų. Toks plokščių storis neapsunkins kapavietės. Kai kapai dengiami granito plokštėmis – jas lengva nuvalyti, nušluoti, o esant reikalui plokštes galima nukelti. Tai praktiškas sprendimas, palengvinantis kapavietės priežiūros darbus.

Daugiau nei 25-erius metus paminklų gamyboje, projektavime bei montavime bespecializuojančios UAB „Arūno Gavėnavičiaus įmonė“ specialistai rekomenduoja kapų dengimą dėl daugelio priežasčių ir dalinasi profesinėmis paslaptimis į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis šį sprendimą kapams prižiūrėti.

Tai dar vienas kapo dekoravimo būdas, kuris yra šiek tiek brangesnis, negu prieš tai minėtas dekoravimas kapams skirta skaldele, tačiau taip pat turi savo privalumų:
– Yra praktiškos ir ilgaamžės
– Patrauklios savo dizainu, kurį taip pat galėsite kurti pagal savo poreikius
– Lengva ir paprasta priežiūra – neauga piktžolės ir nereikės daug laiko skirti kapo tvarkymui, nes viskas, ką turėsite periodiškai atlikti – nušluostyti dulkes ir nuvalyti spyglius bei lapus nuo plokštelių paviršiaus
Tad pasirinkę šį kapo papuošimo būdą, galėsite nesunkiai jį prižiūrėti, prireikus (jei ilgainiui laidosite daugiau artimųjų), plokšteles galima nesunkiai nuimti (išmontuoti) ir vėliau uždėti atgal. Šis sprendimas tinkamiausias tiems, kurie išvykę, labai užsiėmę ar neturi galimybės dažnai lankyti kapų, nes priežiūra nereikalauja nei daug laiko, nei pastangų, nei priemonių, o kapas visuomet atrodo tvarkingas ir gražus.

Kapų dengimo plokšte privalumai

Nėra nieko gražiau už tvarkingai atrodančią kapavietę.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Lengva priežiūra

Praktiškas pasirinkimas toli esančių kapų priežiūrai. Nusprendus pasirinkti plokšte kapams sutaupysite laiko tokiems darbams kaip žolių ravėjimas, gėlių persodinimas, žemės atnaujinimas. Praktiškai tokių kapaviečių tvarkymas apsiriboja, kai kada drėgna kempinėle ar šluoste nuvalyti plokšte ir galėsite džiaugtis vėl tvarkingu ir estetišku reginiu.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Puiki išvaizda

Nėra nieko gražiau už tvarkingai atrodančią kapavietę.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Ilgaamžiškumas

Kapu dengimas plokšte taip pat pasižymi ilgaamžiškumu. Siūlome įsigyti aukštos ir kokybės akmens plokštes, kurių nepaveiks laikas ir jums daugiau nereikės rūpintis jų atnaujinimu. Pavyzdžiui, granito plokštės yra atsparus karščiui ir šalčiui todėl ši medžiaga puikus pasirinkimas mūsų klimatui būdingas įvairiems orams. Aukštos kokybės, ilgaamžiai produktai gaminami iš įvairių rūšių granito ar marmuro yra itin tvirti, atsparūs išorės veiksniams, todėl tikrai išsaugos jums brangaus žmogaus atminimą.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Praktiškumas

Mes esame patikimas partneris, kuris laikosi visų susitarimų, vykdo darbus laiku ir užtikrina, kad klientas būtų visiškai patenkintas rezultatu.

Pagal ka rinktis

Visi su kapų tvarkymu susiję darbai

Pagal kokius kriterijus rinktis?
Jie rankantes plokštes kapams vertėtų atkreipti į keletą dalykų, kad šio produkto nauda būtų didžiausia. Ruošiantis tvarkyti kapavietės artimiesiems vertėtų apsvarstyti įvairias detales. Juk tai išreiškia pagarbą mums brangiems žmonėms, įprasminame jų atminimą. Be to, gerai įsivertinus įvairius niuansus pradžioje galėsime kartu rasti geriausią variantą, kuris atrodys ir estetiškai ir bus praktiškas, kas palengvins jums kapų priežiūrą ateityje.

Vieta
Svarbu atkreipti į vietą, kur yra kapavietė. Apsvarstykite ar šalia yra medžių, ar vieta yra atvira. Medžių lapai ar labai kaitri saulė, ar dulkės gali apsunkti priežiūrą kapavietės. Įvardindami šias detales, padės specialistams rekomenduoti geriausius sprendimus, kurie ateityje pareikalaus mažiau darbo prižiūrint artimojo kapą. Atsižvelgiant į išvardintus veiksnius mūsų specialistai galės patarti, kokios medžiagos pagal aptartas aplinkybes būtų patogiausia naudoti.

Dizainas
Pagal individualius poreikius galime gaminti įvairaus dizaino užsakymus. Gali būti plokštė per visą kapavietę ar dengti tik dalį. Mūsų patyrę meistrai turintys didžiulę patirtį gali išgauti bet kokią jūsų sugalvotą formą laužiant, šlifuojant ar poliruojant granitą, marmurą. Žinoma, populiariausi yra standartiniai sprendimai. Iš plataus mūsų siūlomo asortimento ką išsirinkti ras tiek pageidaujantys paprasto, kuklaus ar subtilaus dizaino sprendimo, tiek ieškantys išskirtinio įamžinimo galimybių, atspindinčių neeilinius velionio pasiekimus, menišką sielą, ypatingą charakterį. Vertinantiems išskirtinumą, savo artimojo atminimui įamžinti pageidaujantiems originalaus, vienetinio meistrų kūrinio, išklausę visas idėjas bei troškimus, pasiūlysime individualų sprendimą.

Spalvos
Vyraujančios spalvos yra pastelinės ir tamsesnės. Tamsesnės spalvos, kaip juoda, pilkšva simbolizuoja solidumą ir pagarbą išėjusiems asmenims. Šios spalvos taip pat išreiškia pagarbą mirusiam asmeniui. Nevertėtų eksperimentuoti su labai ryškiomis spalvomis, dažnu atveju jos atrodo neskoningai ir iššaukiančiai.

Biudžetas
Aišku, renkantis kapų dengimo plokštę, vertėtų apsvarstyti, kokį galite skirti biudžetą. Išsakykite savo pageidavimus ir norus specialistams iš UAB „Arūno Gavėnavičiaus įmonė“ , kurioje dirba savo srities profesionalai jums pasiūlys variantus, kurie bus ir kokybiški bei ilgaamžiai, bet tuo pačiu tilps į jūsų suplanuotą biudžetą. Galima pasirinkti pigiau kainuojanti variantą neaukojant kokybės.

Kokios granito plokščių kainos?

Sužinokite kainą nemokamai

Kaina tvarkymui paskirta yra jūsų individualus pasirinkimas pagal jūsų poreikius ir galimybes. Įsivertinus, ko norite, susisiekite su mūsų profesionalia komanda, kuri jus išklausys, prisiderins prie jūsų poreikiu ir pasiūlys jums geriausia sprendimą.

Dirbame daugiau nei 15 metų todėl siūlome tikrai geras granito plokščių KAINAS. Taip pat siūlome sezonines NUOLAIDAS, kurių teiraukitės paskambinę telefonu.

0 621 233 42

Kodėl mes?

Garantuojame kapavietės sutvarkymo išskirtinumą ir ilgaamžiškumą, optimalų finansų panaudojimą, sklandžią komunikaciją bei konfidencialumą. Sutaupysime kapo priežiūrai skiriamą laiką bei išspręsime visus su kapavietės įrengimu arba atnaujinimu susijusius rūpesčius.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Patirtis

Dirbdami su kapaviečių įrengimu, mes esame sukaupę didelę patirtį ir išmanome šią sritį nuo A iki Z ir su mielu noru čia patirtimi galime pasidalyti su Jumis. Verta rinktis mus

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Kokybė

Mes garantuojame aukščiausios kokybės paslaugą ir produkto ilgaamžiškumą, nes naudojame pažangius įrankius ir kokybiškas medžiagas.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Asmeninis dėmesys

Kiekvienam klientui skiriame individualų dėmesį, siekdami suprasti jo poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Patikimumas

Mes esame patikimas partneris, kuris laikosi visų susitarimų, vykdo darbus laiku ir užtikrina, kad klientas būtų visiškai patenkintas rezultatu.

Kapu Vizija Kodel Musu Kapu Tvarkymas Kapavieciu Tvarkymo Paslaugos V02

Geros kainos

Mūsų kainodara yra skaidri ir sąžininga. Mes garantuojame, kad paslaugos kaina nepadidės darbo eigoje. Verta rinktis mus

Nemokamas vizitas

Norite uždengti kapavietę granito plokštėmis? Norite renovuoti seną kapą? Galbūt turite patikusios kapavietės nuotrauką ar kapavietės viziją ir norite ją įgyvendinti?

Susisiekite ir paskirkite Jums patogų laiką NEMOKAMAI konsultacijai. Atvyksime į vietą, sutarsime atliekamus darbus ir paskaičiuosime tikslias darbų kainas.

Sutarkime laiką telefonu

0 621 233 42

Kapų tvarkymo kainos

Kapų tvarkymo kainos labai priklauso nuo pasirenkamų paslaugų ir gaminių. Taip pat kapo įrengimo kainai įtaką daro medžiagos, kurios naudojamos apdailai. Kainą lemia ir kapo dydis, ir vietos, kurioje jis yra, reljefas. Todėl prieš pateikdami kainą norime susitikti ir išsiaiškinti ką norite sutvarkyti, kokius kapų tvarkymo darbus atlikti.

Dirbame daugiau nei 15 metų todėl siūlome tikrai geras paslaugų ir gaminių KAINAS.

Taip pat siūlome sezonines NUOLAIDAS, kurių teiraukitės paskambinę telefonu.

Reikia patarimo?

Susisiekite su mumis – pakonsultuosime nemokamai bei patarsime, kokie kapavietės tvarkymo sprendimai, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei biudžetą, būtų naudingiausi. Padėsime išsirinkti paminklą bei kapavietės apdailos detales – turime itin platų granito gaminių pasirinkimą. Jeigu norite išskirtinio antkapio, suprojektuosime ir pasirūpinsime jo gamyba.

Susisiekite telefonu

0 621 233 42

Granito plokštės

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie granito plokštes ir jų privalumus. Tikimės šie klausimai padės geriau susipažinti su mūsų teikiamomis kapų tvarkymo paslaugomis. Jeigu neradote Jums reikalingos informacijos susisiekite ir atsakysime i visus kapų tvarkymo klausimus.

Kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: vietos reljefo, medžiagos, išmatavimų, formos sudėtingumo, tvorelės, gėlynų ir kt. Kad galėtume tiksliai nurodyti, kiek kainuos paminklai, antkapiai, kapų plokštės padengimas ir kiti kapavietės įrengimui reikalingi darbai, būtina žinoti visą šią informaciją. Rašykite mums ir atsakysime į visus rūpimus klausimus bei patarsime, į ką būtina atsižvelgti įrenginėjant kapavietę.

Taip, užsiimame ne tik paminklų gamyba ar pilnu kapavietės įrengimu. Į mūsų paslaugų spektrą įeina ir kapų tvarkymas, priežiūra, atnaujinimas. Išmontuojame senus paminklus, taisome tvoreles. Darome viską, kad jūsų artimojo atminimas taptų pavyzdys kitiems, kaip dera rūpintis kapaviete.

Kapavietės įrengimo terminas tiesiogiai priklauso nuo to, ar jūs išsirinkote jau paruoštus gaminius, ar juos reikės kurti pagal individualų projektą. Jei tai nestandartiniai, individualizuoti paminklai, jų gamyba gali užtrukti kiek ilgiau – priklausomai nuo konkretaus projekto sudėtingumo.
Jei pasirinkote jau pagamintus paminklus ar kitus produktus, kapavietės įrengimas užtruks iki 30-40 dienų. Svarbu įsidėmėti, kad jei turite konkrečią datą, iki kada reikėtų baigti darbus, užsakymo neatidėliokite ir kreipkitės dabar. Padarysime viską, kad jūsų artimojo atminimo vieta būtų parengta numatytu laiku.

Taip. Visi paminklai, antkapiai, tvorelės ar kiti akmens dirbiniai yra gaminami mūsų pačių. Galime padėti sukurti jūsų poreikius atitinkantį kapavietės projektą ir jį įgyvendinti.

Mes rekomenduojame užsisakyti paminklą ir kapavietės tvarkymo darbus iš anksto, nes esant pašalui (dažniausiai lapkričio-kovo mėnesiais) darbai kapuose nevykdomi, todėl per šį laikotarpį susidaro nemažai užsakymų. Užsakę gaminius ar paslaugas iš anksto, būsite garantuoti, kad darbai bus atlikti Jums reikiamu laiku. Jums tereikia, sudarant sutartį, pasakyti pageidaujamus terminus.

Taip, savo atliktiems darbams suteikiame 2-jų metų garantiją. Garantiją suteikiame ir augalams visą jų priežiūros laikotarpį. Jeigu po kapo sutvarkymo užsakoma reguliari kapo priežiūros paslauga, garantiją suteikiame visam kapo priežiūros laikotarpiui (t.y. gali būti ir daugiau, nei du metai). Betonavimo ir montavimo darbams teikiama 2 metų garantija.

Taip, išmontuojame senus paminklus, taisome tvoreles, gėlynus.

Pakviesime Jus susitikti kapuose arba atsiųsti kapo nuotraukas el. paštu. Taip pat yra reikalingi kapo išmatavimai. Po Jūsų vizijos aptarimo pateiktume ir sąvają, o po projekto parengimo būtų matomos visos reikalingos medžiagos, apskaičiuojami jų kiekiai, įvardinama tiksli darbų įgyvendinimo sąmata. Bendrai darbų kainos intervalą, po Jūsų vizijos aptarimo, pasakytume iš karto.

Viskas priklauso nuo idėjos. Jeigu ji originali, skoninga, įdomi, medžiagos suderinamos, pati idėja neprieštarauja mūsų vertybėms, nuostatoms, želdinimo ar estetikos principams – tada taip, dirbame ir tokiu principu. Tačiau, jeigu Jūsų pageidavimai yra pvz. visą kapą iškloti virtuvinėmis plytelėmis, uždengti jį dirbtine vejos imitacija ir pan. – gerbiame Jūsų pasirinkimą, tačiau gaila, bet prisidėti prie projekto įgyvendinimo galimybės neturėtume.

Po pateiktos užklausos vyksta susitikimas arba komunikacija nuotoliniu būdu. Yra prašoma atsiųsti kapo nuotraukas, išmatavimus, aprašyti norus. Po preliminarios informacijos suteikimo, Užsakovui sutikus, pasirašomos sutartys. Po jų pateikiamos dizainerio vizijos, kurios vėliau derinamos ir tvirtinamos su Užsakovu. Priėmus sprendimą dėl dizaino, tariamąsi dėl jo darbų įgyvendinimo sąlygų bei datos. Darbai atliekami pagal parengtą dizainą ir suderintą sąmatą.

Kapo dengimas granito plokšte
Kapaviečių dengimas granito plokšte vis populiarėjantis kapų tvarkymo pasirinkimas. Tai praktiškas ir daug priežiūros nereikalaujantis būdas sutvarkyti artimųjų kapus, ypač tuo atveju, kai daug keliaujate, dirbate ir nėra artimųjų kurie galėtų padėti prižiūrėti kapus.
Kapo dengimas granito plokšte yra vienas iš brangiausių kapavietės tvarkymo pasirinkimų, tad klientai renkasi šį variantą ilgam laikui, kad nereikėtų rūpintis ir skirti daug brangaus laiko kapavietės priežiūrai, o ši būtų tvarkinga ir prižiūrėta ištisus metus. To pasekoje, dengimas granito plokšte turi būti ypatingai kruopščiai ir atsakingai atliekamas darbas. Prieš darbų pradžią reikalinga tiek išsami naujos kapavietės ploto analizė (geografinė padėtis, nuolydžiai ir kt.). Taip pat dar svarbiau yra įvertinti rekonstruojamų, esamų kapavietės pamatų būklę, ar jie nėra įskilę, išvirtę, nelygus ir t.t. Jei tokie trūkumai yra pastebimi, visada klientams rekomenduojame griauti esamus ir išlieti naujus pamatus, kad užtikrinti darbų kokybę ir suteikti garantinį laikotarpį.

Susitikimo metu įvertiname visus šiuos aspektus, pateikiame rekomendacijas. Padedame išsirinkti granito akmens rūšį bei spalvų derinius. Pasiūlome pagaminti tiek išsamius brėžinius tiek kapavietės projekto vizualizacijos nuotraukas. Per 24 valandas, paskaičiuojame darbų bei medžiagų kainas.

Kapo dengimas granito plokšte – nuo 450€/m2. (akmuo: Lenkija, Kinija, Indija) arba 500€/m2 (premium klasės akmuo: Skandinavija, Karelija).

(kaina priklauso nuo įvairių dalykų, tokių kaip):

reikalingų paruošiamųjų darbų (senų pamatų ardymo, paminklo montavimo darbai, betoninių sijų liejimo ir pan.);
pasirinktų granito plokščių;
dizaino;
kapavietės dydžio.
Alternatyvūs kapo dengimo variantai yra dengimas akmens masės plytelėmis ar dengimas betoninėmis trinkelėmis.

Jeigu prižiūrėti kapavietės neturite laiko, ar gyvenate per toli, siūlome pasinaudoti mūsų kapaviečių nuolatinės priežiūros paslaugomis Kaune. (Visas kitas paslaugas atliekame visoje Lietuvoje). Siųsti užklausą.

Plokščių montavimas tai vienas populiariausių pasirinkimų kapaviečių tvarkymui yra dengimas granitinėmis plokštėmis. Tai geras pasirinkimas, jeigu norite, kad kapavietė visuomet atrodytų tvarkingai, nereikalautų nuolatinės priežiūros. Labai dažnai granito montavimas pasirenkamas kapaviečių restauravimui, taip pat tais atvejais, kai ieškoma sprendimų, kaip įrengti kapavietę, kuri yra aplankoma rečiau.

Granito plokštės – patikimas pasirinkimas kapaviečių tvarkymui. Jos vertinamos dėl išskirtinių granito savybių. Taip įrengta kapavietė yra atspari aplinkos veiksniams: plokščių neveikia drėgmė, šaltis, saulės spinduliai ar krituliai. Ji išlaiko savo formą ir spalvą ilgus metus, nereikalauja didelės priežiūros, dažno atnaujinimo.
Be to, esant poreikiu, granito plokštės yra paprastai nukeliamos. Tai leidžia ateityje lengvai organizuoti kapavietės atnaujinimo darbus, taip pat ir laidojimus. Plokštės gali būti nuimamos, kad į kapavietę būtų įleistas karstas arba urna.

Universalumas
Labai svarbu, kad su granito plokštėmis dirbtų profesionalūs meistrai. Mūsų darbuotojai gali užtikrinti, jog darbai bus atlikti tinkamai. Su granito plokštėmis dirbame jau ilgą laiką, todėl galime įgyvendinti įvairius projektus. Pavyzdžiui, kapavietė gali būti dengiama vieno aukščio granito plokštėmis. Taip pat galima sukurti originalų dizainą dalį plokščių montuojant viename, dalį – kitame aukštyje. Granito plokštės taip pat gali būti montuojamos ne per visą kapavietės plotą, bet paliekant vietos kitiems elementams, gėlėms ar skaldai. Klientui pageidaujant, gėlėms skirtos vietos taip pat gali būti išpjaunamos vientisoje granito plokštėje.

Išskirtinumas
Kapų dengimas granito plokštėmis vertinamas dėl to, jog tai yra patikimas pasirinkimas tiems, kurie nori, kad kapavietė būtų sutvarkyta nepriekaištingai. Savo klientams siūlome platų granito plokščių pasirinkimą. Galime pasiūlyti skirtingų storių, išmatavimų ir spalvų plokštes, kurios leis sukurti stilingą kapavietės dizainą. Granito plokštės yra įvairių atspalvių ir raštų, jas galima derinti tarpusavyje, sukuriant įvairius projektus. Visuomet esame pasiruošę patarti, kuris variantas geriausiai tiktų konkrečioje situacijoje.

Kokybė
Kapų dengimas granito plokštėmis vertinamas dėl to, jog tai yra patikimas pasirinkimas tiems, kurie nori, kad kapavietė būtų sutvarkyta nepriekaištingai. Savo klientams siūlome platų granito plokščių pasirinkimą. Galime pasiūlyti skirtingų storių, išmatavimų ir spalvų plokštes, kurios leis sukurti stilingą kapavietės dizainą. Granito plokštės yra įvairių atspalvių ir raštų, jas galima derinti tarpusavyje, sukuriant įvairius projektus. Visuomet esame pasiruošę patarti, kuris variantas geriausiai tiktų konkrečioje situacijoje.

Kapo dengimas granito plokšte

Kapo dengimas granito plokštėmis – labai praktiškas sprendimas ir puikiai tinka tiems, kurie neturi galimybių dažnai aplankyti ir prižiūrėti artimųjų kapų, laistyti gėlių ir užsiimti ravėjimo darbais. Uždengta kapavietė atrodo labai estetiškai ir reikalauja minimalios priežiūros – pakanka nušluoti nukritusius lapus ir nubraukti purvo nuosėdas, paliktas lietaus.

Daugeliui kyla klausimas dėl laidojimų ateityje tuo atveju, kai kapavietė uždengta plokštėmis. Tai ne problema, nes jos yra nesudėtingai nukeliamos, tačiau apie tai reikia pagalvoti kiek iš anksto ir atitinkamai atlikti montavimo darbus, kad būtų nukeliama tik viena reikalinga plokštė ir nereikėtų išmontuoti pusės kapavietės. Dar vienas labai svarbus momentas planuojant būsimus tradicinius laidojimus yra plokščių plotis. Jis turi būti suprojektuotas taip, kad būtų galima be jokių problemų įleisti karstą.

Granito plokštės kapavietės uždengimui gali būti montuojamos įvairiai – tiek visos viename lygyje, tiek paliekant centrinę plokštę iškeltą šoninių atžvilgiu. Techniškai abu sprendimai yra geri, taigi reikia žiūrėti, kuris variantas jums atrodo estetiškiau. Taip pat galimas ir dalinis kapavietės dengimas, kuomet paliekama vietos gėlėms arba dalis kapo užpilama skalda. Tokiu atveju galima projektuoti plokštę kapavietės centre, kraštus paliekant neuždengtus arba priešingai – dengti abu kapo šonus, o centrą palikti laisvą ir jame planuoti augalus arba dekoruoti skalda. Norintiems kapavietę pilnai uždengti granitu, tačiau tuo pačiu pageidaujantiems išsaugoti galimybę sodinti gėles, plokštėse išpjauname angas, į kurias puikiai telpa augalai. Prireikus į tokią angą gali būti laidojama ir urna, tuomet nereikia nukelti plokštės.

Labai dažnai klientai teiraujasi, kiek kainuoja kapo dengimas plokštėmis. Į šį klausimą praktiškai neįmanoma atsakyti iš karto, nes visos plokštės kainuoja labai skirtingai. Kaina priklauso nuo granito rūšies, savybių, kilmės šalies bei kokybės ir gali skirtis kartais, todėl reikėtų žinoti nors pageidaujamą granito spalvą ar jų derinį. Tik tuomet jau galima kalbėtis kiek konkrečiau. Pageidaujantiems uždengimo, tačiau nežinantiems, kokias spalvas derinti, užtenka nurodyti kapo įrengimui suplanuotą biudžetą ir galimus granito spalvų derinius pasiūlome mes patys, klientui telieka išsirinkti labiausiai patinkantį.

Natūralaus granito plokščių pasirinkimas pas mus tikrai platus, todėl galime įgyvendinti tiek mažesnio biudžeto projektus, tiek išskirtinius kapo dengimo plokštėmis sprendimus, kuriems reikia netradicinių ar nematytų akmens spalvų bei raštų.