Granito Plokštės Kaune

  • Kapų dengimas granito plokštėmis
  • Granito Plokštės kapams
  • Plokštės / Kapo  Restauravimas
  • Kapo uždengimas plytelėmis
  • Kapavietės uždengimas granito atraižomis (mozaika)
  • Unikalūs paminklai ir antkapiai

Skambinti +37062123342

Skambinti bet kuriuo metu dirbame ir Savaitgaliais!

Atlikti darbai- Granitinės Plokštės

Apie mus

Esame profesionali kapaviečių tvarkymo komanda, kurios prioritetas yra kokybiškai atlikti darbai ir patenkinti klientai. Esame pasirengę atlikti visus Jūsų numatytus darbus. Mes atliekame visus kapaviečių įrengimo darbus nuo projekto sudarymo ir medžiagų parinkimo iki dekoro ir apželdinimo.

 

Kapaviečių įrengimu bei restauracija užsiimame jau ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome šiuolaikinius kapavietės įrengimo standartus. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, darbus atliekame per iš anksto sutartą terminą ir suteikiame garantijas tiek darbams, tiek granito gaminiams.

Kapų Vizija

El. paštas: info@kapuvizija.lt
Tel.: +370 621 233 42, +370 684 458 06

Granito plokštės yra populiari statybų ir interjero pramonės medžiaga dėl savo tvirtumo, patvarumo ir estetinio dizaino. Granitas yra natūralus akmuo, kuris formuojasi iš vulkaninių uolų ir yra labai tvirtas ir atsparus.

Granito plokštės yra plačiai naudojamos kaip grindų, sienų ir kriauklių dangos, taip pat kaip apdailos elementai baldams, vonioms, dušų kabinoms ir kt. Jų spalvų ir raštų įvairovė leidžia pritaikyti granito plokštes bet kokio stiliaus interjerui ar eksterjerui.

Viena iš pagrindinių granito plokščių privalumų yra jos tvirtumas ir patvarumas. Granitas yra atsparus įvairioms deformacijoms, drėgmei, dėvėjimui ir temperatūros svyravimams, todėl granito plokštės yra patikimos ir ilgaamžės medžiagos.

Be to, granito plokštės yra lengvai išlaikomos ir lengvai valomos, todėl jos yra praktiškas pasirinkimas namams arba viešosioms vietoms. Jų atsparumas dėl dėvėjimo ir patvarumas reiškia, kad granito plokštės išlaiko savo grožį ir funkcionalumą ilgą laiką.

Galutinai, granito plokštės yra prabangus ir prestižinis pasirinkimas, kuris pridės vertę bet kokiai patalpai ar pastatui. Jų unikalus dizainas ir spalvų įvairovė yra puikus būdas pasiekti aukščiausią kokybę ir stilą bet kokiam projektui.