Granito Plokštės Kaune

  • Kapų dengimas granito plokštėmis
  • Granito Plokštės kapams
  • Plokštės / Kapo  Restauravimas
  • Kapo uždengimas plytelėmis
  • Kapavietės uždengimas granito atraižomis (mozaika)
  • Unikalūs paminklai ir antkapiai
Skambinkite bet kuriuo metu dirbame ir Savaitgaliais!
+370 621 233 42

Atlikti darbai- Granitinės Plokštės

Apie mus

Esame profesionali kapaviečių tvarkymo komanda, kurios prioritetas yra kokybiškai atlikti darbai ir patenkinti klientai. Esame pasirengę atlikti visus Jūsų numatytus darbus. Mes atliekame visus kapaviečių įrengimo darbus nuo projekto sudarymo ir medžiagų parinkimo iki dekoro ir apželdinimo.

 

Kapaviečių įrengimu bei restauracija užsiimame jau ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome šiuolaikinius kapavietės įrengimo standartus. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, darbus atliekame per iš anksto sutartą terminą ir suteikiame garantijas tiek darbams, tiek granito gaminiams.

Kapų Vizija

Dėl kainų susisiekite su mumis
+370 621 233 42
Dirbame ir savaitgaliais

El. paštas: info@kapuvizija.lt

įmonė: Akmensurmas, MB
Įmonės kodas: 306047935
Vadovas: Jonas Baršauskas, direktorius
Adresas: Laisvės al. 110, LT-44253 Kaunas

Susisiekite su mumis – pakonsultuosime nemokamai bei patarsime, kokie antkapių sprendimai, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei biudžetą, būtų naudingiausi. Padėsime išsirinkti antkapį, – turime itin platų granito gaminių pasirinkimą. Jeigu norite išskirtinio antkapio, suprojektuosime ir pasirūpinsime jo gamyba.

Mes taip pat siūlome išskirtinius antkapio dekoravimo sprendimus, kad Jūsų artimojo atminimas taptų ypatingas ir nuostabus. Mūsų darbas yra pritaikytas individualiems poreikiams, todėl mes galime padėti sukurti antkapio dizainą, kuris atitiks Jūsų pageidavimus ir viltis.