Antkapiai Kaune

  • Kapų dengimas granito plokštėmis
  • Antkapiai paminklai
  • Kapo uždengimas plytelėmis
  • Kapavietės uždengimas granito atraižomis (mozaika)
  • Unikalūs paminklai ir antkapiai

Skambinti +37062123342

Skambinti bet kuriuo metu dirbame ir Savaitgaliais!

Apie mus

Esame profesionali kapaviečių tvarkymo komanda, kurios prioritetas yra kokybiškai atlikti darbai ir patenkinti klientai. Esame pasirengę atlikti visus Jūsų numatytus darbus. Mes atliekame visus kapaviečių įrengimo darbus nuo projekto sudarymo ir medžiagų parinkimo iki dekoro ir apželdinimo.

 

Kapaviečių įrengimu bei restauracija užsiimame jau ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome šiuolaikinius kapavietės įrengimo standartus. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, darbus atliekame per iš anksto sutartą terminą ir suteikiame garantijas tiek darbams, tiek granito gaminiams.

Kapų Vizija

El. paštas: info@kapuvizija.lt
Tel.: +370 621 233 42, +370 684 458 06

Jei ieškote patikimos ir profesionalios antkapių priežiūros paslaugų Kaune, KapuVizija.lt yra Jums tinkamas pasirinkimas.

Mūsų komanda deda visas pastangas, kad antkapiai būtų prižiūrėti ir tvarkomi taip, kaip to reikalauja aukštos kokybės standartai. Mes dirbame su atsakomybe ir pagarbos jausmu, todėl užtikriname, kad Jūsų artimieji turėtų tinkamą ir orią atminimą.

KapuVizija.lt teikia išskirtines kapinių priežiūros paslaugas. Mūsų ekspertai suteikia visapusišką pagalbą, pradedant nuo antkapio tvarkymo ir baigiant naujų antkapių kūrimu. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir įrankius, kad užtikrintume maksimalų rezultatą.

Mes taip pat siūlome išskirtinius antkapio dekoravimo sprendimus, kad Jūsų artimojo atminimas taptų ypatingas ir nuostabus. Mūsų darbas yra pritaikytas individualiems poreikiams, todėl mes galime padėti sukurti antkapio dizainą, kuris atitiks Jūsų pageidavimus ir viltis.

Pasirinkdami KapuVizija.lt, Jūsų artimieji bus ramybėje žinant, kad jų antkapiai yra tvarkingai prižiūrimi ir oriai išlaikomi. Mes esame patikimi, profesionalūs ir pasiruošę padėti Jums bet kuriuo metu. Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje ir susisiekite su mūsų komanda jau šiandien!